رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

برنامه تولیدی برای سال ۱۴۰۰ در شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران رسیدن به ظرفیت اسمی تولید در پروانه بهره برداری می باشد. با اصلاحات و رفع معایب موجود در خط تولید و بهره گیری از تجهیزات و لوازم روز، تولید ۱٫۸ تن شمش طلای ۲۴ عیار به عنوان هدف در برنامه تولیدی سال ۱۴۰۰ تعیین شده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، باطله برداری و استخراج ماده معدنی، به عنوان یکی از مهمترین فعالیت های جاری در معدن می باشد و حفاری اکتشافی جدید به میزان ۲۰ هزار متر به مناقصه گذاشته شده و امیدهای بسیار زیادی به افزایش ذخیره کانسنگ طلای موجود در معدن با فعالیت های اکتشافی می رود.

برنامه تعریف شده در خط تولید زرشوران، تولید حداکثری با تمامی ملاحظات فنی، مهندسی، سلامت کارگری و زیست محیطی است. در این راستا، تناژ ماده معدنی ورودی به خط تولید در ۸ ماهه نخست سال ۱۳۹۹ با رشد ۱٫۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به بیش از ۲۵۰ هزار تن رسیده و در نتیجه تولید طلا در ۸ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۶ درصد رشد نشان می دهد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.