رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و شرکت فولاد آلیاژی ایران افزایش سرمایه خود را ثبت کردند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از صدای بورس، شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با نماد «ومعادن» در اطلاعیه‌ای در کدال اعلام کرد: با توجه به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-۹۸A-۱۱۵ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۴۰,۳۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۵۴,۹۰۰,۰۰۰ میلیون ریال از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ ۱۱۹۴۱۴۳۶ میلیون ریال، از محل سود انباشته مبلغ ۲۶۵۸۵۶۴ میلیون ریال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

ثبت افزایش سرمایه شرکت فولاد آلیاژی ایران

شرکت فولاد آلیاژی ایران با نماد «فولاژ» در اطلاعیه‌ای در کدال اعلام کرد: با توجه به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-۹۹A-۱۵۰ مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۶ هزار میلیارد ریال به‌مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال از محل سود انباشته مبلغ ۴ هزار میلیارد ریال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.