رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

وزارت صمت به دنبال استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه برای احیای معادن راکد یا تعطیل از طریق مشارکت هلدینگ ها و شرکتهای بزرگ معدنی و فولادی است. به همین منظور صبح فردا مدیران عامل این شرکتها طی جلسه ای موضوع راه اندازی شرکت سهامی عام و پذیره نویسی در بازار سرمایه را بررسی خواهند کرد. در این نشست جمعی از مسئولین صمت از جمله معاون معدنی و معاون طرح و برنامه وزیر حضور خواهند داشت.


به گزارش خبرنگار معدن مدیا، دفتر سرمایه گذاری و تامین منابع مالی وزارت صمت از مدیران عامل شرکتها و هلدینگ های بزرگ معدنی برای شرکت در جلسه ای به منظور بازراه اندازی معادن راکد یا تعطیل با استفاده از ظرفیت ایجاد شرکت سهامی عام و پذیره نویسی مردمی دعوت کرده است.
در لیست مدعوین این نشست مهم علاوه بر دو معاون وزیر صمت ، مدیران عامل شرکتهای فولاد مبارکه ، چادرملو ، صدر تامین، گل گهر، گهرزمین، توسعه معادن و فلزات، توسعه صنایع و معادن غدیر، میدکو، شرکت ملی فولاد، زرین معدن خاورمیانه، صبا فولاد خلیج فارس، صنایع معدنی خاورمیانه ، هلدینگ خوارزمی و سرمایه گذاری کیمیا به چشم می خورد.

منبع: معدن مدیا

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.