رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

افزایش اخیر قیمت انواع محصولات فلزی ، مشاغل روسی ، به ویژه شرکت های ساختمانی را به درخواست کمک از دولت واداشته و دولت اکنون به دنبال راه حل های احتمالی از جمله تنظیم مقررات قیمت های داخلی است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایفنا ، روسیه در حال بررسی اقدامات کنترل قیمت است ، زیرا دولت نگران افزایش ناگهانی قیمت ها پس از دریافت این شکایات از مصرف کنندگان است.
وزارت صنعت و تجارت این کشور قصد دارد برخی از محصولات فولادی را در لیست کالاهایی که برای بازار داخلی ضروری محسوب می شوند ، قرار دهد تا امکان کنترل قیمت ها با محدود کردن صادرات را داشته باشد.
این لیست احتمالاً شامل محصولاتی مانند سنگ آهن ، آهن یا فولاد نیمه تمام ، فولاد نورد شده ، شمش های مس، ضایعات مس ، سیم مسی و آلومینیوم و آلومینیوم فرآوری نشده است. در حال حاضر ، برنامه ای برای ایجاد محدودیت وجود ندارد ، اما به این ترتیب می توان مکانیزمی ایجاد نمود که در صورت لزوم دولت بتواند از آن استفاده کند. در ماه های اخیر قیمت تعدادی از محصولات فلزی از جمله لوله ، میلگرد و ورق های فلزی افزایش چشمگیری داشته است. در این بین احتمال دارد برخی مقررات برای قیمت گذاری ها نیز تعیین شود.
پیشنهادهای مورد بحث شامل قراردادهای مستقیم با قیمت ثابت برای کاهش هزینه های شرکت های ساختمانی و همچنین ایجاد سهام محصولات فلزی است که در نهایت ممکن است برای مداخله در قیمت گذاری ها استفاده شود. پیشنهاد ها در خلال یک ماه آینده بررسی می شوند و با توجه به روند آتی بازارها تصمیم گیری نهایی صورت خواهد گرفت.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.