رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز جمعه ۳۰ آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه ۲۹ آبان ماه، با رشد یک دلاری، به یک هزار و ۹۸۴ دلار رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از معدن نیوز، روز جمعه ۳۰ آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه ۲۹ آبان ماه، با رشد یک دلاری، به یک هزار و ۹۸۴ دلار رسید.

همان‌طور که در نمودار بالا مشاهده می‌شود، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۳۰ آبان ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۲۹ آبان ماه). یک دلار به ازای هر تن، معادل ۰٫۱ درصد رشد داشت. به گونه‌ای که در پنج‌شنبه ۲۹ آبان ماه، آلومینیوم یک هزار و ۹۸۳ دلار ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۹۸۴ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۳۰ آبان ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۳٫۴ درصد معادل ۶۶ دلار افزایش داشته و از قیمت یک هزار و ۹۱۸ به ازای هر تن به یک هزار و ۹۸۴ دلار به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۱۵ تن کاهش از یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۶۷۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۹۹ هزار و ۵۲۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.