رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه سرمایه‌گذاران و متقاضیان در حوزه معادن استان توسط صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی مورد حمایت قرار می‌گیرند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از صدا و سیما ، حشمت‌الله صمیمی‌دوست اظهار داشت: در سفر معاون صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی کشور به استان از طرح‌های معدنی استان بازدید و تصمیمات خوبی برای حمایت از این طرح‌ها گرفته شد.

وی افزود: در این سفر قول مساعد داده شد که منابع مالی معدن نیترات دیشموک و کارخانه آجر دهدشت توسط این صندوق تامین شود.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه سرمایه‌گذاران و متقاضیان در حوزه معادن مورد حمایت قرار می‌گیرند، عنوان کرد: در جلسه با حضور معاون صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی کشور مشکلات ۱۳ واحد معدنی بررسی و راهکارهای لازم ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه واحدهای معدنی برای تامین تسهیلات از طریق سیستم بانکی با محدودیت‌هایی مواجه هستند و سرمایه‌گذاران برای تامین وثیقه مشکل دارند، اضافه کرد: خوشبختانه صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی چنین محدودیت‌هایی را ندارد و به راحتی محل اجرای طرح را در رهن قرار داده و از طرح حمایت می‌کند.

معاون اقتصادی استاندار با اشاره به اینکه واحدهای معدنی گچ در شهرستان‌های بویراحمد و گچساران نیازمند حمایت هستند، خاطرنشان کرد: صندوق بیمه سرمایه‌گذاری برای حمایت از معدن مرمریت در حوزه مارگون اعلام آمادگی کرده در صورتی که سرمایه‌گذار تولید آزمایشی داشته باشد ازواحد معدنی حمایت می‌شود.

صمیمی‌دوست از پرداخت تسهیلات با حمایت صندوق حمایتی برای تامین ماشین‌آلات معادن، بیل مکانیکی و لودر خبر داد و تصریح کرد: مبلغ در نظر گرفته شده صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی برای کارخانه آجر دهدشت ۲۰ میلیارد تومان است.

وی بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود در صورتی که سرمایه‌گذاران اقدام به تکمیل پرونده خود در این صندوق کنند برای حداقل ۲۰۰ نفر در واحدهای معدنی کهگیلویه و بویراحمد شغل ایجاد شود.

 

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.