رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

سعد عبدی، مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به موفقیت‌ها و دستاوردهای درخشان شرکت مس در سال گذشته گفت: تعدد دستاوردهای سال گذشته شرکت مس در حوزه‌های مختلف نشان دهنده مدیریت جامعیت‌نگر دکتر سعدمحمدی و توجه ایشان به توسعه متوازن و پایدار در صنعت مس است.


به گزارش معدن مدیا و به نقل از مس‌پرس، به گفته عبدی تسلط به دانش تخصصی سازمان، نگرش مثبت به کارکنان و کارگران در تمامی سطوح، آشنایی کافی به آی‌تی و فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی و به روز کردن دانش شخصی و سازمان با پیشرفت‌های روز دنیا از مهمترین شاخصه‌های  مدیریت جامعیت‌نگر است.

وی با بیان این‌که دانش تخصصی در حوزه معدن منجر به کاهش ۱۵ صدم درصدی عیار ماده معدنی شده است گفت: این رویکرد با هدف صیانت از معدن انجام شد.

مدیر نظارت و برنامه‌ریزی شرکت مس با تاکید کرد:  موفقیت‌های صنعت مس در سال ۹۸ در شرایطی به دست آمد که در ابتدای سال ۹۸ با اعمال شدیدترین تحریم‌ها روبه‌رو بودیم و در پایان سال با موضوع شیوع ویروس کووید ۱۹ روبه‌رو شدیم که بسیاری از صنایع دنیا را تحت تاثیر قرار داد و منجر به کاهش تولید آنها شد.

عبدی با اشاره به این‌که در سال گذشته و تحت مدیریت جامعیت‌نگر شرکت مس شاهد حرکت جدی شرکت ملی مس به سمت هوشمندسازی سیستم مالی و رونمایی از طرح جامع سیستم‌های یکپارچه اطلاعاتی بودیم گفت: بدون شک در دنیای امروز این رخداد مهم و تغییر در ساختار اطلاعاتی شرکت مس منجر به کاهش قیمت تمام شده بیشتر و بهر‌ه‌وری و رقابت‌پذیری بیشتر خواهد شد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.