رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

فرماندار شهرستان هریس، وجود ظرفیت‌های بالقوه معادن مس و طلا این شهرستان را زمینه‌ساز توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه عنوان کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایسنا ، علیرضا خاکپور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: وجود معادن غنی مس و طلا و استخراج آن‌ها می‌تواند زمینه تحول اقتصادی، رشد منطقه و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان هریس را فراهم کند.

وی بیکاری و اشتغال جوانان را معضل مهم در شهرستان هریس ذکر کرد و افزود: باید مسئولان برای حل این مشکل تمام تلاش خود را انجام دهند و در این راستا بهترین روش تقویت بخش‌های خصوصی و جذب سرمایه‌گذاران برای ایجاد طرح‌های اشتغال‌زا در این شهرستان بوده و در این رابطه از طرح‌های بخش خصوصی که منجر به توسعه و ایجاد اشتغال در منطقه شود حمایت خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان هریس از مراکز عالی و آموزش و پرورش خواست در راستای تربیت جوانان کارآفرین از همان دوران مدارس و دانشگاه‌ها به دانش آموزان و دانش آموختگان، آموزش‌های مهارتی و فنی بیاموزند تا در موقع دانش‌آموختگی بلافاصله جذب بازار کار شوند.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.