رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

فرماندار شهرستان هریس، وجود ظرفیت‌های بالقوه معادن مس و طلا این شهرستان را زمینه‌ساز توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه عنوان کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایسنا ، علیرضا خاکپور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: وجود معادن غنی مس و طلا و استخراج آن‌ها می‌تواند زمینه تحول اقتصادی، رشد منطقه و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان هریس را فراهم کند.

وی بیکاری و اشتغال جوانان را معضل مهم در شهرستان هریس ذکر کرد و افزود: باید مسئولان برای حل این مشکل تمام تلاش خود را انجام دهند و در این راستا بهترین روش تقویت بخش‌های خصوصی و جذب سرمایه‌گذاران برای ایجاد طرح‌های اشتغال‌زا در این شهرستان بوده و در این رابطه از طرح‌های بخش خصوصی که منجر به توسعه و ایجاد اشتغال در منطقه شود حمایت خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان هریس از مراکز عالی و آموزش و پرورش خواست در راستای تربیت جوانان کارآفرین از همان دوران مدارس و دانشگاه‌ها به دانش آموزان و دانش آموختگان، آموزش‌های مهارتی و فنی بیاموزند تا در موقع دانش‌آموختگی بلافاصله جذب بازار کار شوند.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.