رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

شرکت بورس کالای ایران در اطلاعیه‌ای در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده شفاف‌سازی کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از صدای بورس ، شرکت بورس کالای ایران در اطلاعیه‌ای در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده به استناد ماده ۲ مکرر ۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان اعلام کرد: پیرو اخبار منتشر شده در پایگاه خبری رسانه هـا و پایگـاه‎هـای مبنی بر شـیوه نامـه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیـره فـولاد به استحضار می رساند تا زمان اعلام برنامه وزارت صنعت، معدن و تجـارت در خصـوص میـزان و نحوه عرضه سایر بخش‎های زنجیره فولاد، امکان برآورد تـاثیر آن بـر ارزش معـاملات بـورس کالا امکان پذیر نمی‎باشد.

در رابطه با محصولات فولادی که هم اکنون در بورس کالای ایران عرضه و معامله می‎شود، بر اساس اطلاعات در دسترس، شیوه نامه مزبور در مقایسـه بـا سـایر مصوبات مراجع دیگر در خصوص بازار فولاد، تفاوت با اهمیتی در نحوه عرضه و تعیـین قیمـت پایه این محصولات ایجاد نمی‎نماید.

بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.