رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

جلسه شورای مدیران «گهرزمین» با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد. در این جلسه مدیرعامل گهرزمین با اشاره به تلاش‌ها و اقدامات جهادی مهندس رزم‌حسینی وزیر صمت عنوان کرد: دوران تصدی ایشان در وزارتخانه صمت، دوران طلایی این وزارتخانه است و در واقع تلاش‌های رزم حسینی ماندگار و قابل تحسین است…


به گزارش معدن مدیا به نقل از اقتصاد کرمان ، فلاح در ادامه خاطرنشان کرد: درخشش این وزیر کرمانی در خصوص کارهای جهادی از جمله: تعیین تکلیف و آزاد سازی معادن غیر فعال، آزاد سازی گمرکات در بحث ورود ماشین آلات معدنی و موضوع انتقال آب خلیج فارس به صنعت و معدن ستودنی است.
مدیرعامل گهرزمین با اشاره به عملکرد قابل توجه وزیر صمت افزود: آزادسازی معادن غیرفعال، خود گام بزرگی در راستای توسعه و آبادانی صنعت و معدن کشور و فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری و اشتغال زایی است.
وی انتقال آب خلیج فارس را که در دوران وزارت آقای رزم حسینی صورت گرفت، بسیار حائز اهمیت و از طرح های بزرگ آبی و خاکی کشور اعلام کرد و گفت: این طرح موجب اشتغالزایی و نجات حیات کویر مرکزی ایران شد.
مدیرعامل گهرزمین در پایان، لازمه موفقیت در هر کاری را تلاش جهادی و برنامه ریزی در آن امور دانست.
در این جلسه، مدیران مجموعه گهرزمین از اقدامات و فعالیت های جهادی وزیر صمت تقدیر و تشکر کردند.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.