رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیر کارخانه گندله‌سازی اردکان اعلام کرد: با همت و تلاش پرسنل در آخرین روز سال 99 کارخانه گندله‌سازی اردکان از تولید برنامه‌ای خود عبور کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، کمالی اردکانی اظهار داشت: این مهم پس از ثبت تولید اسمی در 28 بهمن ماه 1399 و عبور از رکورد 13 ساله در تاریخ 23 اسفند با همت پرسنل این مجموعه و با حمایت‌های خاص مهندس تقی‌زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به وقوع پیوست.

مدیر کارخانه گندله چادرملو ادامه داد: در آخرین لحظات سال 99 موفق شدیم به عدد سه میلیون و 702 هزار و 480 تن برسیم که دو هزار و 480 تن بیش از تولید برنامه‌ای بوده است.

کمالی اردکانی دستیابی به این افتخارات در مجموعه شرکت‌های چادرملو را به مدیرعامل، مدیران مجتمع‌های صنعتی و معدنی، همکاران، پیمانکاران و مشاوران تبریک گفت و عنوان کرد: امیدوارم در سایه مدیریت جهادی و توسعه‌گرایانه مهندس تقی‌زاده، مدیرعامل محترم شاهد بالندگی بیش از پیش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در سال‌های آتی باشیم.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.