رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران مس با درایت و هوشمندانه، با ایجاد مرکز آموزش جوارکارگاهی، در مسیر تحقق شعار سال 1400 گام نخست را برداشتند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، حجت‌الاسلام حسین جلالی در مراسم افتتاح مرکز آموزش جوارکارگاهی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان که با حضور معاون وزیر کار و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد، با ابراز خرسندی از این‌که در روزهای آغازین سال نو، در راستای راهبردی که مقام معظم رهبری تعریف کردند مجتمع مس سرچشمه رفسنجان حرکت کرده، اظهار داشت: برای تحقق شعار سال 1400 که تعیین استراتژی مهمی برای کشور است، باید تمام مسئولان و امکانات پشت سر این راهبرد قرار بگیرند.

وی عنوان کرد: مدیران مس، این راهبرد سال جدید را با درایت و هوشمندانه تشخیص دادند و در همین آغاز سال برای تحقق فرمان مقام معظم رهبری در این مسیر گام برداشتند.

جلالی با بیان اینکه از دوران سنتی و قدیمی عبور کرده‌ایم و وارد دوران جدید و مدرنی شده‌ایم که در کنار سخت‌افزار که شامل زیرساخت‌ها می‌شود و کشف استعدادها که ضلع دوم است، به تربیت مدیران و نیروی انسانی نیاز داریم، بیان کرد: این مرکز آموزشی به تربیت نیروی انسانی و آموزش‌های فنی کمک قابل توجهی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: ایجاد مرکز آموزش جوارکارگاهی در راستای کشف استعدادها و خلق ایده‌های جدید و آموزش و تربیت نیروی انسانی و مدیریت ماهر و متخصص، کار بسیار ارزشمندی است که در آینده ثمرات خود را نشان خواهد داد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.