رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

 عنایت الله دهقانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت در جریان بازدید از معدن تعطیل شده گدار سبز،گفت: براساس تاکیدات رییس قوه قضاییه و رییس کل دادگستری استان کرمان به منظور لزوم حمایت حقوقی و قضایی از رونق تولید، معدن سرب و روی (سولفیدی) گدار سبز بافت فعالیت خود را از سر گرفت.


 به گزارش معدن مدیا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، عنایت الله دهقانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت در جریان بازدید از معدن تعطیل شده گدار سبز،گفت: براساس تاکیدات رییس قوه قضاییه و رییس کل دادگستری استان کرمان به منظور لزوم حمایت حقوقی و قضایی از رونق تولید، معدن سرب و روی (سولفیدی) گدار سبز بافت فعالیت خود را از سر گرفت.

وی افزود: پس از درخواست بهره برداران معدن گدار سبز، مبنی بر تامین امنیت برای شروع به کار، بدون فوت وقت رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

دهقانی با اشاره به اینکه با آغاز به کار مجدد معدن سرب و روی (سولفیدی) گدار سبز، زمینه اشتغال ۱۵ نفر به صورت مستقیم فراهم شده است، بیان کرد: با توجه به اینکه شروع به کار معادن در شهرستان، موجب ایجاد اشتغال پایدار می‌شود و به رونق روستا‌ها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان کمک می‌کند؛ بنابراین بدین منظور موانع سر راه معدن گدار سبز حل و فصل شد و معدن تعطیل شده پس از‌ یکسال شروع به کار کرد.

وی بیان داشت: دستگاه قضایی براساس چارچوب‌های قانونی، تامین امنیت این معدن را در دستور کار قرار داده اند و با هر عامل ایجاد بی نظمی و اغتشاش با جدیت برخورد خواهد شد.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.