رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی آزاد سازی معادن حبس شده را یکی از بزرگترین و انقلابی ترین اقدامات وزارت صمت دانست.


به گزارش معدن مدیا به نقل از شاتا ، نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی آزاد سازی معادن حبس شده را یکی از بزرگترین و انقلابی ترین اقدامات وزارت صمت دانست.

محمد صفایی با بیان این مطلب، افزود: آزادسازی معادن اقدام بزرگی برای بهره مندی آحاد مردم از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های عظیم معادن خدادادی در سطح کشور است.

وی با بیان اینکه معادن حبس شده سال‌ها بدون استفاده رها شده بودند، تصریح کرد: با اجرای طرح آزادسازی و واگذاری آنها از طریق مزایده به افراد دارای صلاحیت، این معادن اکنون به فرصتی برای توسعه، تولید و اشتغال آفرینی تبدیل می‌شوند و ثمرات مثبتی را به دنبال خواهند داشت.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه از این ظرفیت عظیم ملی باید حداکثر استفاده به عمل آید، گفت: شاهد برداشتن گامهای مثبتی در حوزه انتخابیه گناباد در واگذاری معادن راکد به افراد دارای اهلیت هستیم تا مردم منطقه از برکات این طرح بهره مند شوند.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.