رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس دانشگاه تهران گفت: تولید صنعت فولاد کشور به همت ذوب آهن اصفهان به ثمر نشست.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ذوب آهن اصفهان، محمود نیلی احمد آبادی رئیس دانشگاه تهران در همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد وسنگ آهن ایران با نگاهی به بازار به صورت ویدئو کنفرانس طی سخنانی، به اهمیت ذوب آهن اصفهان به عنوان آغاز گر تولید فولاد در کشور و توسعه دهنده این صنعت اشاره کرد و گفت: تولید صنعت فولاد کشور به همت ذوب آهن اصفهان به ثمر نشست و نیاز است در ادامه صنایع فولاد کشور به توسعه تکنولوژی توجه ویژه نمایند تا بتوانند در دنیای رقابتی عملکرد موفقی داشته باشند.

رئیس دانشگاه تهران در سخنرانی خود با عنوان توسعه محصول، ارتقا و بهینه سازی فرایندها و پژوهش ونوآوری به ارزش افزوده تولید انواع محصولات فولادی برای کشور پرداخت و گفت: پژوهش و نوآوری ضرورت و اولویت مهم امروز برای توسعه صنعت فولاد کشور است.

شایان ذکر است یازدهمین همایش و نمایشگاه چشم انداز صنعت فولاد وسنگ آهن ایران با نگاهی به بازار، به همت گروه رسانه‌ای دنیای اقتصاد چهارم اسفندماه در محل هتل المپیک با حضور عزت‌الله اکبری رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صمت، وجیه الله جعفری رئیس هیأت عامل ایمیدرو، اردشیر سعد محمدی سرپرست معاونت معدنی وزارت صمت، مصطفی مؤذن زاده رئیس پیشین هیأت عامل ایمیدرو و جمعی از مسئولین و دست اندرکاران صنعت فولاد کشور افتتاح شد.

ذوب آهن اصفهان نیز با برپایی غرفه‌ای، در این همایش و نمایشگاه حضور فعال دارد و تا ۶ اسفند ماه در هتل المپیک تهران دستاوردهای خود را ارائه داده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.