رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

آژانس رتبه بندی بین المللی “اس اند پی” در مطلبی اعلام کرد که تحریم های ایالات متحده تأثیر مهمی روی تأمین بودجه روسیه و بازارهای مالی این کشور نخواهد گذاشت.


به گزارش معدن مدیا به نقل از تسنیم ، آژانس رتبه بندی بین المللی “اس اند پی” S&P روز دوشنبه در مطلبی اعلام کرد که تحریم های ایالات متحده تأثیر مهمی روی تأمین بودجه روسیه نخواهد گذاشت.

در تاریخ 15 آوریل، ایالات متحده تحریم های جدیدی را علیه روسیه وضع کرد. بر اساس این تحریم ها، پس از 14 ژوئن 2021، موسسات مالی ایالات متحده حق شرکت در بازار بدهی دولت روسیه با ارز روبل یا غیر روبل که توسط وزارت دارایی روسیه، بانک مرکزی یا صندوق ثروت ملی این کشور اداره می شود، را ندارند.

اس اند پی در گزارش خود نوشت: این محدودیت “از نظر ما تأثیر مادی بر بودجه روسیه نخواهد داشت و همچنین بازارهای مالی روسیه را مختل نخواهد کرد.

در عین حال، آژانس رتبه بندی بین المللی S&P خطر افزایش تدریجی تحریم ها را علیه روسیه در چند سال آینده پیش بینی کرد.

این آژانس افزود: عدم اطمینان در مورد زمان و ماهیت تحریم های آینده می تواند در میان مدت مانع از سرمایه گذاری در روسیه شود و به رشد (اقتصادی این کشور) آسیب برساند.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.