رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز سه‌شنبه ۹ دی ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه چهارم دی ماه، با افت ۲۲ دلاری، به دو هزار دلار به ازای هر تن رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین ، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۹ دی ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه چهارم دی ماه)، ۱٫۱ درصد، معادل ۲۲ دلار افت داشت. به گونه‌ای که در پنج‌شنبه چهارم دی ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۲ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه چهارم دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل ۰٫۴ درصد معادل ۷ دلار رشد داشته و از قیمت یک هزار و ۹۹۳ دلار به ازای هر تن به دو هزار دلار به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۱۷ هزار و ۴۵۰ تن کاهش از یک میلیون و ۳۸۳ هزار و ۷۲۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۶۶ هزار و ۲۷۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.