رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: ذوب آهن اصفهان از لحاظ ایمنی و بهداشت شغلی سرآمد صنایع کشور است و در مقابله با ویروس کرونا نیز برنامه‌ریزی و اقدامات خوبی داشت؛ ضمن اینکه یاری‌گر جامعه پیرامونی و منطقه نیز بود.


میثم مداحی در جمع مسئولین، پیشکسوتان و فعالان ایمنی و بهداشت شرکت ذوب آهن، گفت: ما در جنگ همه جانبه با دشمن هستیم به نوعی نیازهای جدیدی برای تغییر ذائقه تولید می‌شود.

وی افزود: با تولید نیازهای جدید، ارزش‌ها به منفعت طلبی تبدیل شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تاکید کرد: بر اساس آموزه‌های دینی، کار و کارگر از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و هر کسی برای رفاه خانواده، کار و تلاش کند مانند مجاهد در راه خدا است.

مداحی بیان کرد: ملت ایران در دوران کرونا با ایثار در ایمنی و بهداشت جامعه مشارکت کرده و فرهنگ ایمنی و بهداشت ایرانی را بیش از پیش به نمایش گذاشتند.

وی، ذوب آهن اصفهان را در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمن دانست و تاکید کرد: تلاشگران این شرکت با تولید محصولات استراتژیک و مورد نیاز کشور، تحریم‌های ظالمانه دشمنان را بی‌اثر کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه ذوب آهن اصفهان از لحاظ ایمنی و بهداشت شغلی سرآمد صنایع کشور است، افزود: این شرکت در مقابله با ویروس کرونا نیز برنامه‌ریزی و اقدامات خوبی داشت ضمن اینکه یاری‌گر جامعه پیرامونی و منطقه نیز بود.

مداحی تاکید کرد: صدمه نزدن به خود و دیگران از واجبات و توصیه‌های دین مبین اسلام است بنابراین با رعایت اصول ایمنی و بهداشت شغلی در محیط کار برای صیانت از وجود خود و هم نوعان باید حداکثر دقت را داشته باشیم.

منبع : روابط عمومی شرکت ذوب آهن