جستجو

به مناسبت روز درختکاری و با حضور مدیر مجتمع و معاون بهره‌برداری، معاون توسعه و برخی مدیران گهرزمین ۲۰ هکتار از مساحت سایت گهرزمین به درختکاری اختصاص یافت.


مراسم روز درختکاری با حضور وحید خلیلی مدیر مجتمع و معاون بهره‌برداری، محسن نجف‌آبادی معاون توسعه و برخی مدیران گهرزمین در سایت این شرکت برگزار شد.
سیدالشجاع‌الدین گلسرخی مدیر HSE شرکت گهرزمین در این مراسم با اشاره به اهمیت ایجاد فضای‌سبز و حفظ محیط‌ زیست گفت: به تعبیر مقام‌معظم‌رهبری درختکاری و ایجاد فضای‌سبز؛ اقدامی انقلابی و اسلامی است.
وی با تاکید بر اینکه ایجاد فضای‌سبز به خصوص در محیط صنعتی بسیار قابل توجه است افزود: ایجاد فضای‌سبز در محیط‌‌های صنعتی به لحاظ بهداشتی و روانی بسیار حائز اهمیت است.
وی ابراز امیدواری کرد که در راستای اجرای طرح جامع محیط زیست سایت گهرزمین و برنامه‌های تدوین شده بتوانیم به میزان ۲۰۰ هکتار فضای‌سبز ایجاد کنیم.
در ادامه این مراسم از تلاشگران حوزه فضای‌سبز شرکت سنگ‌ آهن گهرزمین تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
همچنین در پایان مراسم درختکاری تعدادی اصله نهال توسط معاونین و مدیران گهرزمین در سایت این شرکت کاشته شد.
گفتنی است شرکت گهرزمین با اجرای اصولی کاشت و استفاده از گونه های سازگار، اقدام به توسعه فضای سبز نموده است و در سال جاری نیز همزمان با تکمیل پروژه های عمرانی، برنامه ریزی لازم برای ایجاد و توسعه ۲۰ هکتار فضای سبز در حاشیه جاده ها، معابر و میادین صورت گرفته است که این مهم در کنار سایر فعالیت، اقدامی بزرگ در راستای ایجاد تعادل در محیط صنعتی و معدنی شرکت و در مسیر نیل به هدف استفاده همگان از محیط زیست سالم خواهد بود.

منبع: روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.