جستجو

همان‌طور که در روزنامه رسمی شرکت فولاد اقلید پارس منتشر شده بود، مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت با موضوع افزایش سرمایه روز شنبه ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۱ در محل قانونی این شرکت با حضور تمامی سهامداران برگزار شد.


مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد اقلید پارس همان‌طور که روز سه‌شنبه ۰۹ اسفندماه در روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد مطرح شد، روز شنبه ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۱ رأس ساعت ۱۰ صبح در محل قانونی شرکت برگزار شد.

در این جلسه که نماینده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) به عنوان سهامدار عمده فولاد اقلید پارس به عنوان رئیس مجمع حضور داشت، سهامداران به‌ اتفاق با افزایش سرمایه شرکت فولاد اقلید پارس موافقت کردند.

نماینده شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، نماینده شرکت بین‌المللی مهندسی ایران (ایریتک)، حسابرس قانونی، مدیرعامل و تمامی اعضای هیات مدیره شرکت فولاد اقلید در این جلسه حضور داشتند و پیرامون موضوع افزایش سرمایه این شرکت فولادی بحث و تبادل‌ نظر کردند.

منبع: روابط عمومی شرکت فولاد اقلید پارس

فولاد اقلید پارس

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.