جستجو

در نخستین ساعات سال نو طاهرزاده و جمعی از معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو پس از دیدار با پرسنل در حال کار و فعالیت در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو و تبریک سال نو و ابراز امیدواری برای کسب رکوردهای جدید و تداوم موفقیت ها در سال جدید، به دیدار تعدادی از خانواده های معظم شهدا در شهرستانهای بهاباد و اردکان رفتند.

طاهر زاده در این دیدارها که امام جمعه  و نماینده  شهرستان اردکان و امام جمعه و فرماندار بهاباد ایشان را همراهی می کردند ضمن ابلاغ پیام تبریک اعضای هیات مدیره چادرملو به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان، اظهار داشت عزت، اقتدار و امنيت كشور عزيزمان ايران مرهون ايثار شهداء ، جانبازان و ايثار گران ميباشد كه ارامش لازم را براى كشور تامين نموده اند.

وی افزود: خانواده شهداء به واسطه تقديم عزيزان خود در راه جهاد الهی طلايه داران عزت و اقتدار كشور هستند و امروز مجموعه شركت چادرملو به دعاى خير اين خانواده هاى عزيز در جهت كسب موفقيت های روز افزون نيازمند است.

طاهر زاده با تاکید بر این که همه ما وظيفه داريم دنبال رو و پيرو مسير اين شهيدان عزيز باشيم ، برای تمامی خانواده های معزز شهدا آرزوی سلامتی و شادکامی و برای شهدای والامقام، محشور شدن با سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله حسین (ع) را مسئلت نمود.

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.