جستجو

قیمت طلا امروز (پنجشنبه) از بالاترین سطح یک سال اخیر سقوط کرد زیرا دلار در آستانه گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات‌متحده تقویت شد و سرمایه‌گذاران مسیر سیاست پولی فدرال رزرو را بررسی می‌کنند.


قیمت طلای جهانی روز گذشته به بالاترین حد یک سال گذشته رسید و قیمت هر اونس طلای جهانی تا ساعت ۸ و ۲۰ دقیقه صبح به وقت شرقی با ۷.۳ درصد کاهش به ۲۰۱۲ دلار و ۷۰ سنت رسید و قیمت طلا در بازار آمریکا نیز با ۰.۳۶ درصد کاهش به ۲۰۱۳ دلار و ۷۰ سنت رسید.
دلار آمریکا ۰.۲ درصد و قیمت طلا تا این هفته ۲.۲ درصد افزایش یافته است.
بخش خدمات ایالات‌متحده در ماه مارس با کاهش تقاضا بیش از حد انتظار کاهش یافت. سرمایه‌گذاران در انتظار گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی درروز جمعه برای ماه مارس هستند و اقتصاددانانی که در نظرسنجی رویترز شرکت کرده‌اند انتظار دارند حدود ۲۴۰ هزار شغل جدید ایجاد شود.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با یک درصد کاهش به ۲۴.۷۳ دلار در هر اونس، پلاتین با ۰.۳ درصد افزایش به ۹۹۹ دلار و ۶۸ سنت و پالادیوم ۰.۱ درصد کاهش یافت و به ۱۴۲۸ دلار و ۲۵ سنت رسید.

منبع: ایسنا

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.