جستجو

مدیر تحقیق و توسعه شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: شرکت ذوب‌ آهن اصفهان برنامه‌ریزی لازم با کمک دانشگاه‌های صنعتی برای توسعه استانداردهای تولید را انجام داده است که تحول شایانی در تولید محصولات فولادی به شمار می‌رود.


مرتضی شیرین‌پرور در حاشیه نخستین نمایشگاه سازه‌های فولادی و صنایع، ماشین‌آلات و خدمات مهندسی وابسته، به توسعه استانداردهای فولادی در شرکت ذوب‌ آهن اصفهان اشاره کرد و گفت: این مجتمع عظیم صنعتی با استفاده از توان تخصصی موجود، محصولات فولادی را با بالاترین کیفیت به بازار ارائه می‌کند.

وی افزود: دریافت استانداردهای سختگیرانه گواهینامه «CARES» مطابق با استاندارد (BS4449) و گواهینامه همولوگیشن برای صادرات محصولات فولادی به بازارهای هدف، از جمله اقدامات صورت گرفته در این شرکت است؛ در واقع کیفیت ذاتی و رعایت استانداردها، محصولات ذوب‌ آهن را در سطح ملی و بین‌المللی شاخص کرده است.

مدیر تحقیق و توسعه شرکت ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: این مجتمع عظیم صنعتی، از برترین کارشناسان طراحی کالیبر در کشور و در سطح بین‌المللی بهره می‌برد و این مهم برگ برنده این شرکت برای تولید محصولات خاص است.

شیرین‌پرور در خصوص لزوم اصلاح استانداردهای ملی توسط انجمن‌های تخصصی، مطرح کرد: در حال حاضر تولید تیرآهن در کشور بر اساس استانداردهای آلمانی صورت می‌گیرد؛ در حالی که کشور آلمان یک منطقه زلزله‌خیر نیست و کشور ما باید تولیدات خود را بر اساس استانداردهای آمریکایی اصلاح کند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت ذوب‌ آهن اصفهان برنامه‌ریزی لازم با کمک دانشگاه‌های صنعتی را برای توسعه استانداردهای تولید محصول انجام داده است که تحول شایانی در تولید محصولات فولادی به شمار می‌رود.

مدیر تحقیق و توسعه شرکت ذوب آهن اصفهان ضمن تشریح اقدامات این مجموعه در زمینه طراحی محصولات جدید و توسعه استانداردها، در خصوص توان فنی ستودنی این شرکت گفت: باید با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و تکنولوژی موجود برای رفع نیازهای کشور به تولید محصولات خاص صنعتی بپردازیم و از همه فعالان جهت همکاری برای تولید این محصولات دعوت می‌کنیم.

منبع: روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.