جستجو

مراسم معارفه مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو صبح روز شنبه 25 فروردین ماه1403 برگزار شد.


مراسم معارفه حسین مدرس خیابانی مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور محمدرضا موثقی نیا رئیس هیات عامل ایمیدرو، هیات مدیره، معاونان، مدیران شرکت ملی صنایع مس ایران و مدیران مجتمع های تولیدی مس سرچشمه، مس شهربابک، مس سونگون و دره آلو برگزار شد.

افزایش تولید و سرعت بخشی به اجرای پروژه ها؛ اولویت شرکت ملی صنایع مس ایران

حسین مدرس خیابانی در این مراسم، با تاکید بر این موضوع که اولویت اصلی ما در شرکت ملی مس بر دو محور متمرکز خواهد بود، گفت: اولویت نخست ما در شرکت، افزایش میزان تولید و اولویت بعدی سرعت بخشیدن به اجرایی شدن پروژه هاست.

وی با تاکید بر این موضوع که باید بتوانیم معدن را جایگزین نفت کنیم، خاطرنشان کرد: این در حالی است که معدن جایگزینی ندارد. باید به دنبال تعالی مجموعه شرکت ملی صنایع مس باشیم و اولویت ها را فراموش نکنیم.

حسین مدرس خیابانی در پایان تاکید کرد: امیدواریم که با اتحاد، همبستگی و تلاش به تولید یک میلیون تن کاتد در چشم انداز تولید شرکت ملی صنایع مس ایران نایل شویم.

همچنین محمدرضا موثقی نیا رئیس هیات عامل ایمیدرو نیز با تبریک عید سعید فطر و تاکید بر این که در فرمایشات مقام معظم رهبری و صحبت های رئیس جمهور و نیز برنامه هفتم توسعه به موضوع معدن و صنایع معدنی توجه ویژه ای شده است، اظهار کرد: با توجه به دستور مقام معظم رهبری در آغاز سال 1403 در خصوص «جهش تولید و مشارکت مردمی» انتظار دارند این امر به طور قطع محقق شود که مهم‌ترین نقطه اتکاء در این خصوص بخش معدن و صنایع معدنی است. لذا وظیفه همه ما به ویژه دوستانی که در شرکت ملی مس فعالیت می کنند، سنگین است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات امیر خرمی شاد گفت: امیدوارم حسین مدرس خیابانی نیز مسیری که در شرکت مس آغاز شده است را با توان بیشتری ادامه دهند.

موثقی‌نیا با اشاره به این که حسین مدرس خیابانی از افراد با سابقه حوزه صنعت و در گروه مدیران ارشد محسوب می شوند و پیش از این نیز در وزارت صمت حضور داشته اند، افزود: امیدوارم با درایتی که در ایشان سراغ دارم شاهد رشد روزافزون و توسعه پروژه ها در صنعت مس باشیم.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه از زحمات امیر خرمی شاد مدیر عامل سابق شرکت ملی صنایع مس ایران تقدیر بعمل آمد.

منبع: مس پرس 

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.