جستجو

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر موفق شد گواهینامه ارزیابی توانمندی فناوری، تحقیق و توسعه با رتبه دوم کشوری در حوزه فلزات اساسی را کسب کند.


مدیر امور مهندسی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر گفت: بر اساس اعلام دفتر فناوری و نوآوری وزارت صمت در خصوص رتبه بندی و ارزیابی توانمندی فناورانه واحدهای تحقیق و توسعه کشور در سال ۱۴۰۲، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه توانمندی تحقیق و توسعه با رتبه دوم در کشور (سطح پیشرفته) در حوزه فلزات اساسی (آهن و فولاد) شده است.

رضا روح الامینی افزود: این رتبه بندی بر اساس ارزیابی های فنی و تخصصی در زمینه های مرتبط با توسعه نوآوری و فناوری، بهبود و اصلاح فناوری، کاهش آلایندگی محیط زیست، استفاده بهینه از ضایعات تولیدی، کاهش مصرف انرژی و… بوده است.

وی ادامه داد: در این ارزیابی کشوری، رتبه بندی در چهار سطح پیشگام (رتبه اول)، پیشرفته (رتبه دوم)، پویا (رتبه سوم) و پایه (رتبه چهارم) انجام شده است که شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در حوزه فلزات اساسی حائز بالاترین امتیاز اخذ شده در سال ۱۴۰۲ در سطح کشور می باشد.

منبع: روابط عمومی شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.