جستجو

شرکت جهان‌فولاد سیرجان موفق به ثبت ۷ رکورد کمی و ۶ رکورد کیفی تولید طی فروردین‌ماه ۱۴۰۳ شد.


رکوردهای ذکر شده شامل دو رکورد ماهانه تولید آهن اسفنجی به میزان ۹۲ هزار و ۱۶۴ تن در کارخانه احیا و ۶ هزار و ۴۴۰ تن در کارخانه بریکت‌سازی و دو رکورد در تولید روزانه شمش فولادی طی روزهای ۱۳ و ۲۵ فروردین به ترتیب به تناژ ۳ هزار و ۸۶۵ تن و ۳ هزار و ۸۶۸ تن بود.

همچنین ثبت ۳ رکورد تولید در کارخانه نورد شامل رکوردهای تولید میلگرد سایز ۲۲ به میزان یک هزار و ۷۳۸ تن، میلگرد سایز ۲۸ به میزان یک‌هزار و ۷۱۱ تن و میلگرد سایز ۱۸ به میزان یک‌هزار ۷۸۵ تن طی روزهای نهم، شانزدهم و بیست و نهم و در نهایت ثبت ۶ رکورد کیفی از دیگر دستاوردهای این شرکت در فروردین‌ماه است‌.

این موفقیت‌ها که در سایه الطاف الهی و با همت و تلاش والای تمامی کارکنان شرکت جهان‌فولاد حاصل آمد، گام‌هایی در راستای تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» و تامین بخشی از نیازهای بازار در جهت شکوفایی اقتصادی ایران عزیز محسوب می‌گردد.

منبع: روابط عمومی شرکت جهان فولاد سیرجان 

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.