جستجو

با تلاش، کارکنان و پیمانکاران و پشتیبانی همه مدیریت‌ها مجموعا ۲۴ رکورد شامل ۱۸ رکورد تولید روزانه و ماهانه همراه با ارتقای سطح کیفی محصول، ۴ رکورد حمل، بارگیری و فروش و ۲ رکورد پایداری در بخش‌های مختلف شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در فروردین ماه ۱۴۰۳ ثبت شد.

در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» مزین شده است، کارخانه تولید آهن اسفنجی کوثر در فروردین ماه با میزان تولید ۱۵۸۲۸۱ تن و کارخانه طوبی با میزان تولید ۱۲۸۱۷۵ تن و مجموع هر سه واحد تولید آهن اسفنجی این شرکت با میزان تولید ۴۲۳۰۰۲ تن، رکوردهای ماهانه خود را پشت سر گذاشتند.

بالاترین رکورد تولید روزانه واحدهای تولیدی آهن اسفنجی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در این ماه مربوط به کارخانه کوثر در ۳۰فروردین ماه به میزان ۵۶۱۴ تن بوده و بالاترین رکورد حمل، بارگیری و فروش در تاریخ ۲۲ فروردین ماه و به میزان ۲۰۲۶۴ تن بوده است.

منبع: روابط عمومی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر 

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.