جستجو

رضا شریفی که در دو سال و نیم گذشته مامور راه اندازی و پیشبرد پروژه پیشران آهن اسفنجی شرکت فولاد اقلید را برعهده داشت، مدیرعامل شرکت نیروگاه پویای کرمانشاه شد تا همان ماموریت را اینبار در موطن خود برعهده بگیرد.


نیروگاه پویا کرمانشاه که مراسم کلنگ زنی آن 22 آذرماه 1402 با حضور موثقی‌نیا، معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، سعدمحمدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، رشیدی نمایند مجلس و دیگر مقامات کشوری و استانی برگزار شد، نخستین پروژه نیروگاهی است که عملیات اجرایی آن با راهبری ایمیدرو و محوریت «ومعادن» در استان کرمانشاه آغاز گردید.

بر اساس این گزارش، اهداف این پروژه در قالب احداث نیروگاه خورشیدی و همینطور در قالب احداث نیروگاه سیکل ترکیبی در راستای رعایت کنوانسیون‌های بین‌المللی و توسعه انرژی پاک خواهد بود.

با توجه به کارنامه و عملکرد خوب شریفی در مراحل تاسیس و پیشبرد طرح احیا مستقیم شرکت فولاد اقلید پارس، انتظار از او در این پروژه بیش از پیش است و با آنچه پیشتر از این مدیر جهادی صنعت کشور سراغ داریم باید منتظر خبرهای خوبی از پیشرفت این پروژه باشیم.

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.