رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز دوشنبه ۲۴ آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه ۲۱ آذر ماه، با رشد ۲۰.۵ دلاری، به دو هزار و ۴۲ دلار و ۵۰ سنت رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۲۴ آذر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه ۲۱ آذر ماه)، یک درصد، معادل ۲۰.۵ دلار رشد داشت. به گونه‌ای که در جمعه ۲۱ آذر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۲ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۴۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۲۴ آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۱.۹ درصد، معادل ۳۸.۵ دلار ازفزایش داشته و از قیمت دو هزار و چهار دلار به ازای هر تن به دو هزار و ۴۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با هفت تن افزایش از یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۵۷۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۵۷ هزار و ۶۵۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.