رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز دوشنبه اول دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه ۲۸ آذر ماه، با افت ۳۶.۵ دلاری، به دو هزار و ۱۲ دلار و ۵۰ سنت رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه اول دی ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه ۲۸ آذر ماه)، ۱.۸ درصد، معادل ۳۶.۵ دلار افت داشت. به گونه‌ای که در جمعه ۲۸ آذر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۴۹ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۱۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه اول دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۱.۵ درصد، معادل ۳۰ دلار کاهش داشته و از قیمت دو هزار و ۴۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن به دو هزار و ۱۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۳۲ تن افزایش از یک میلیون و ۳۵۷ هزار و ۶۵۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۹۰ هزار و ۳۵۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.