رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

همزمان با انتخاب شرکت فولاد مبارکه به عنوان واحد نمونه استانی، مدیر کل استاندارد استان اصفهان با حضور در شرکت فولاد مبارکه با حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل این شرکت دیدار و به وی لوح تقدیر و تندیس ویژه اداره استاندارد را اهدا کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، محمود فرمانی، مدیر کل استاندارد استان اصفهان ضمن اشاره به دستاوردهای این شرکت در حوزه استانداردسازی و توجه به کیفیت اظهار داشت: دستاوردهای فولادمبارکه در این زمینه مثال‌زدنی است و تجربه به ما اثبات کرده، اگر عنایت ویژه مدیرعامل فولاد مبارکه به عنوان راس سازمان در این خصوص نبود، فولاد مبارکه با این سرعت در نیل به دستاوردهای حوزه کیفیت و استاندارد حرکت نمی‌کرد و این مهم محقق نمی‌شد.

وی همکاری فولاد مبارکه با اداره استاندارد را بسیار خوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد: اداره استاندارد شهرستان مبارکه نیز که در شرف راه‌اندازی است با همکاری فولاد مبارکه بتواند به خوبی به وظایف خود عمل کند.

مدیر کل استاندارد استان اصفهان در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه اداره استاندارد به عظیمیان، انتخاب شرکت فولادمبارکه را به عنوان واحد تولیدی نمونه استان در سال «جهش تولید» تبریک گفت.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.