رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح موادی از قانون معادن کشور خبر داد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از خانه ملت، حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح نشست (سه‌شنبه ۹ دی ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: دستورکار اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی طرح اصلاح موادی از قانون معادن کشور بود که توسط کمیته معادن کمیسیون به منظور استفاده بیشتر از ظرفیت‌های بخش معدن، تعیین تکلیف معادن ثبت شده و دارای پروانه اما غیر فعال و موارد دیگر طراحی و ارائه شده است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کلیات طرح اصلاح موادی از قانون معادن کشور پس از بررسی و شنیدن صحبت‌های موافقان و مخالفان به رای گذاشته شد و در نهایت به تصویب رسید؛ پس از ورود به جزئیات طرح مذکور و بحث و بررسی موادی از آن نیز به تصویب رسید.

وی افزود: دستور کار دوم کمیسیون صنایع استماع گزارش مدیر عامل مخابرات ایران در خصوص عملکرد و برنامه‌های آن بود؛ وی در این گزارش به مشکلات و چالش‌های مجموعه تحت مدیریت خود نظیر فرسودگی تجهیزات، عدم تکافوی درآمدها به نسبت هزینه‌ها و بر لزوم اصلاح بخشی از مقررات مربوطه به مخابرات تاکید کرد و راه نجات این شرکت را در اصلاح بخشی از قوانین می‌دانست و معتقد بود در صورت عدم اصلاح قوانین مربوطه شرکت زیان ده خواهد بود.

فیروزی تصریح کرد: نمایندگان پس از استماع گزارش مدیر عامل مخابرات ایران موضوعات مختلفی را نیز در خصوص مشکلات خطوط تلفن ثابت و همراه، عدم آنتن دهی تلفن همراه و نبود اینترنت در برخی از مناطق کشور به ویژه در روستا‌ها و همچنین ضرورت تعیین تکلیف نیروهای شرکتی و کارگزاران روستایی مطرح کردند.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.