رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نشست با هیئت مدیره انجمن صنایع و معادن استان یزد گفت: چادرملو به دنبال اجرای چندین طرح توسعه در زنجیره فولاد و صنایع مرتبط با این صنعت در استان یزد است و آمادگی داریم در صورت علاقمندی سرمایه‌گذاران و فعالان صنعتی توانمند، برخی از طرح‌های پایین‌دستی و مرتبط با صنعت فولاد را به صورت مشارکتی اجرا کنیم.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، ناصر تقی زاده با بیان اهمیت توسعه پایدار و تعهد شرکت در توجه به زیرساخت‌های توسعه اظهار داشت: انتقال آب خلیج فارس و سرمایه‌گذاری های متعدد در امر محیط زیست، امور فرهنگی، ورزشی و اجتماعی از جمله این اقدامات است.

وی با اشاره به شاخص‌های صنعتی شدن هر منطقه تصریح کرد: ایجاد واحدهای تولید و فرآوری به تنهای نمی‌تواند مولفه صنعتی شدن باشد بلکه این ادعا زمانی واقعی خواهد بود که کارخانجات ماشین‌سازی و قطعه‌سازی ایجاد کنیم تا ابزار تولید سایر واحدهای صنعتی را تامین کنیم.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تاکید کرد: در مجموعه صنعتی جدید چادرملو علاوه بر تاسیس واحدهای فولادی، به دنبال اجرای واحدهای ماشین‌سازی و تامین‌کننده قطعات مرتبط صنعتی هستیم.

در این نشست مهندس آزاد مرد رئیس انجمن صنایع استان یزد با اهدای لوح تقدیر و تبریک انتخاب مهندس ناصر تقی زاده، مدیرعامل چادرملو به عنوان مرد سال فولاد ایران اظهار داشت: حضور مدیری ارزش‌آفرین و توانا در عرصه معدن و صنایع معدنی، فرصتی ارزشمند برای استان است و انجمن صنایع آمادگی دارد در جهت تحقق اهداف توسعه بخش چادرملو آنچه در توان دارد به خدمت بگیرد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.