رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: معادنی که راکد و غیر فعال هستند، حداکثر تا یک ماه دیگر فرصت دارند، فعال شوند و در صورت غیرفعال بودن، نسبت به سلب صلاحیت آنها از طریق شورای معادن استان اقدام خواهد شد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از شاتا ، رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: معادنی که راکد و غیر فعال هستند، حداکثر تا یک ماه دیگر فرصت دارند، فعال شوند و در صورت غیرفعال بودن، نسبت به سلب صلاحیت آنها از طریق شورای معادن استان اقدام خواهد شد.

رشید مرادی افزود: بر اساس دستورالعمل وزارت صمت در خصوص لزوم ایجاد وحدت رویه در فعال سازی معادن و محدوده های معدنی غیر فعال که در تاریخ ۲۲ مهرماه ۱۳۹۹ ابلاغ شده است؛ به بهره برداران معدنی؛ که معادن آنها غیر فعال هستند سه ماه فرصت داده شده بود که نسبت به فعال سازی معدن خود اقدام نمایند.

وی با اشاره به گذشت حدودا ۲ماه از تاریخ اعلام شده تاکید کرد: پیرو اعلام کتبی این مهلت تعیین شده از سوی مقام عالی وزارت صنعت،معدن و تجارت اعلام شده به استانهای کشور، متناسب آن واحد های معدنی غیر فعال استان بوشهر هم موظف به اقدام آن خواهند بود و در غیر اینصورت اقدام قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.