رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

امام جمعه نیشابور ضمن قدردانی از مدیرعامل فولاد خراسان گفت: رویکرد نو و مسئولیت‌پذیری اجتماعی مدیریت فولاد خراسان شایسته قدردانی است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خراسان، حجت‌الاسلام سیدقاسم یعقوبی، پیش از ظهر امروز در نخستین دیدار سال جدید مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با ایشان، ضمن آرزوی توفیق برای دکتر غفوری و همکاران مجتمع، حضور مسئولانه فولاد خراسان را در حیطه‌های اجتماعی نشان‌دهنده نگاه نو مدیریت این شرکت دانست و از وی قدردانی کرد.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» اظهار امیدواری کرد که دغدغه رهبر انقلاب درباره رونق تولید و اشتغال جوانان با تلاش، هم‌افزایی و تعامل دولت و مجلس و دستگاه‌های مسئول با صنعتگران و کارگزاران حوزه اقتصاد و تولید جامه عمل پوشانده شود.

کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با تشکر از همراهی‌های مسئولان شهرستان و به ویژه حمایت امام جمعه شهرستان بر تداوم راهبرد فولاد خراسان در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی تاکید کرد و اظهار داشت: با وجود تحریم‌های ظالمانه، جهادگران اقتصاد و صنعت کشور پایمردانه به ایفای مسئولیت ملی و دینی خود در حفظ توان تولید داخل و ارتقای آن کوشیده‌اند و امید است که این روند با تاکید مقام معظم رهبری بر پشتیبانی و مانع‌زدایی در این عرصه، در سال ١۴٠٠ رشد و شتابی قابل ملاحظه‌ای بیاید.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.