رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مجری طرح ایجاد زیربناها در معادن بزرگ و مناطق معدنی کشور گفت:در حال حاضر، ۱۹ پروژه بزرگ زیرساختی با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان در معادن کشور در دست اجرا است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایرنا ، داریوش دیودیده روز جمعه در گفت‌وگویی در الیگودرز اظهار داشت:در سطح ملی پنج طرح اجرایی شامل دو پروژه راه‌سازی و سه پروژه برق‌رسانی به معادن با هزینه ۱۰۰ میلیارد تومان آماده افتتاح است که بزودی بهره‌برداری می‌شود.

وی همچنین تصریح کرد: ۱۰ پروژه بزرگ زیربنایی برای معادن کشور در مرحله مناقصه داریم که برای آن ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار منظور شده است.

مجری طرح ایجاد زیربنای معادن کشور با اشاره به مشکلات معادن لرستان بیان کرد: در استان لرستان سه پروژه بزرگ زیربنایی برای معادن دو شهرستان الیگودرز و چگنی تعریف کرده‌ایم که شامل برق‌رسانی به معادن «شاقز» الیگودرز و شهرستان چگنی و راه سازی معادن منطقه «باد باد» شهرستان الیگودرز است.

دیودیده با بیان اینکه اعتبار اولیه برای اجرای پروژه‌های زیربنایی معادن در الیگودرز و چگنی ۳۰ میلیارد تومان است ابراز امیدواری کرد: این پروژه ها ظرف دو سال آماده و تکمیل شوند.

وی افزود: برای معادن کوچک‌مقیاس نیز در سطح کشور و استان لرستان آماده ارائه خدمات زیربنایی هستیم.

دیودیده اقدامات دولت در خصوص خدمات زیربنایی به معدن‌کاران کشور را مفید و قابل دفاع ارزیابی کرد.

 

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.