رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز جمعه ۱۹ دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه ۱۸ دی ماه، با رشد ۲۱.۵ دلاری، به دو هزار و ۲۹ دلار و ۵۰ سنت رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۱۹ دی ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۱۸ دی ماه)، ۱.۱ درصد، معادل ۲۱.۵ دلار رشد داشت. به گونه‌ای که در پنجشنبه ۱۸ دی ماه، آلومینیوم دو هزار و ۸ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۱۹ دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل ۱.۷ درصد، معادل ۳۴ دلار افزایش داشته و از قیمت یک هزار و ۹۹۵ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن به دو هزار و ۲۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۴۲ هزار و ۱۵۲ تن کاهش از یک میلیون و ۳۵۱ هزار و ۲۵۲ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۰۹ هزار و ۱۰۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.