رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

در عصر روز پانزدهم آذر ماه سال ۱۳۹۹ به همت همکاران فنی و ستادی کارخانه فولاد چادرملو افتخار جدیدی ثبت شد و در راستای ورود به عرصه بازارهای جدید انواع شمش فولاد های تجاری و آلیاژی، تولید اولین ذوب با گرید جدید ۷۰cr۲ در کارخانه فولاد چادرملو با موفقیت تولید و ریخته گری شد و مسیر برای افزایش تنوع در تولید گریدهای جدید هموار گردید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از معدن نیوز، در عصر روز پانزدهم آذر ماه سال ۱۳۹۹ به همت همکاران فنی و ستادی کارخانه فولاد چادرملو افتخار جدیدی ثبت شد و در راستای ورود به عرصه بازارهای جدید انواع شمش فولاد های تجاری و آلیاژی، تولید اولین ذوب با گرید جدید ۷۰cr2 در کارخانه فولاد چادرملو با موفقیت تولید و ریخته گری شد و مسیر برای افزایش تنوع در تولید گریدهای جدید هموار گردید. براساس نتایج تست های استاندارد کنترل کیفیت، محصول تولید شده از کیفیت مطلوب و قابل عرضه در بازارهای صادراتی برخوردار است.

کسب این موفقیت را به کلیه مدیران ارجمند و همکاران پر تلاش فنی و ستادی خانواده بزرگ شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.