رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور در آیین افتتاح قطعه سوم طرح انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی از طرح‌های توسعه چادرملو تقدیر کرد.


به گزارش معدن مدیا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور در آیین افتتاح قطعه سوم طرح انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی از طرح‌های توسعه چادرملو تقدیر کرد.

روحانی گفت: کار بسیار بزرگی از سال ۱۳۹۴ تاکنون آغاز شده و امروز شاهد آن هستیم که آب خلیج فارس و دریای عمان به استان کرمان و اکنون به استان یزد می‌رسد .

ایشان با تقدیر از تقی‌زاده عنوان کرد: الحمدالله طرح‌های توسعه ای برای چادرملو مد نظر مدیرعامل چادرملو است که با انتقال آب خلیج فارس این امر ممکن خواهد شد .

دکتر روحانی گفت: البته این آب می‌تواند به مصارف دیگری نیز برسد، اما مردم ما مطلع باشند که این آب از استان هرمزگان منتقل گردیده و در مسیر راه، وزارت نیرو حضور فعال داشته و برای مصارف مورد نیاز خریداری خواهد کرد .

ایشان در پایان ضمن تبریک به مردم استان یزد و بویژه شهرستان اردکان، ابراز امیدواری کرد که این خط انتقال آب موجب یک‌تحول بسیار بزرگ نه تنها برای استان یزد و کرمان؛ بلکه برای تاریخ شری کشورمان خواهد بود .

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.