رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

در واپسین روزهای سال «جهش تولید»، جهادگران فولادمبارکه موفق به ثبت رکورد تولید سالیانه یک میلیون و ۳۷۲ هزار تن در واحد تاندم مداوم نورد سرد شدند و با عبور از رکورد یک میلیون و ۳۷۰ هزارتن سالِ ۹۸، تا پایان سال به رقم یک میلیون و ۳۹۰ هزارتن دست می یابند.


به گزارش معدن مدیا و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، در واپسین روزهای سال «جهش تولید»، جهادگران فولادمبارکه موفق به ثبت رکورد تولید سالیانه یک میلیون و ۳۷۲ هزار تن در واحد تاندم مداوم نورد سرد شدند و با عبور از رکورد یک میلیون و ۳۷۰ هزارتن سالِ ۹۸، تا پایان سال به رقم یک میلیون و ۳۹۰ هزارتن دست می یابند.

همچنین در تولید سالیانه محصول قلع اندود درخط نورد دو قفسه ای با تولید ۱۳۴ هزار تن رکورد جدیدی به ثبت رسید که نسبت به رکورد قبلی در سال ۹۸ به میزان ۱۱ هزار تن افزایش داشته است.

در ادامه ثبت رکوردهای پیاپی تولید، خطوط باکس آنیلینگ نورد سرد نیز تاکنون از رکورد تولید سالیانه قبلی خود به میزان یک میلیون و ۱۵۲ هزار تن و خط تمپر میل نیز از رکورد تولید قبلی خود به میزان۱۲۳ هزار تن عبور کرده است.

این موفقیت را به کارکنان گروه فولادمبارکه، خانواده بزرگ صنعت و مردم شریف ایران اسلامی تبریک می‌گوییم.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.