رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در سال ۹۹ تولید در حدود ۱۰۰ معدن در استان از صفر افزایش داشته است و از حالت غیر فعال به حالت نیمه‌فعال یا فعال درآمدند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایسنا ، محمدرضا افشین در خصوص احیا معادن راکد در استان طی سال گذشته اظهار داشت: در خراسان رضوی ۹۵۰ پروانه بهره‌برداری معادن وجود دارد. در سال گذشته تعداد پروانه بهره‌برداری فعال و نیمه‌فعال در استان حدود ۵۰۰ عدد بوده است.

وی درباره وضعیت فعالیت معادن در خراسان رضوی در سال ۹۸ افزود: همچنین در سال ۹۸ تعداد پروانه بهره‌برداری معادن فعال و نیمه فعال در استان حدود ۳۴۰ بوده است.

رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: تعداد معادن فعال در سال ۹۹ رشد داشته است؛ در سال 99 نسبت به سال ۹۸ افزایش معادن فعال حدود ۱۶۰ واحد بوده است.

افشین در رابطه با اشتغال‌زایی این ۹۵۰ پروانه بهره‌برداری معدنی در استان خاطرنشان کرد: این تعداد پروانه بهره‌بردای معادن در خراسان رضوی موجب اشتغال‌زایی مستقیم برای ۱۱ هزار و ۷۰۰ نفر شده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.