رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز جمعه ۱۴ آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی پنج‌شنبه ۱۳ آذر ماه، با افت ناچیزی، به دو هزار و ۲۷ دلار و ۵۰ سنت رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۱۴ آذر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه ۱۳ آذر ماه)، معادل ۰.۵ دلار افت داشت. به گونه‌ای که در پنج‌شنبه ۱۳ آذر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۸ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۱۴ آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۲.۷ درصد، معادل ۵۲.۵ دلار افزایش داشته و از قیمت یک هزار و ۹۷۵ دلار به ازای هر تن به دو هزار و ۲۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۲۴ تن کاهش از یک میلیون و ۳۷۸ هزار و ۲۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۵۳ هزار و ۳۵۰ تن در هفته اخیر رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.