رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

سرپرست معاونت امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت گفت: ارزآوری و حضور مستمر در بازارهای بین‌المللی از برنامه‌های اصلی وزارت صمت در صنایع معدنی و فولادی است. از طرفی به منظور ساماندهی بازار، در حال تدوین برنامه استراتژیک هستیم که به زودی به شرکت‌های مختلف معدنی و فولادی ابلاغ می‌شود.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، اردشیر سعد‌محمدی، سرپرست معاونت امور معدن و صنایع معدنی وزارت صمت با اعلام این مطلب اظهار داشت: ارزآوری و حضور مستمر در بازارهای بین‌المللی از برنامه‌های اصلی وزارت صمت در صنایع معدنی و فولادی است. از طرفی به منظور ساماندهی بازار، در حال تدوین برنامه استراتژیک هستیم که به زودی به شرکت‌های مختلف معدنی و فولادی ابلاغ می‌شود. در این برنامه سهم تامین بازار داخل و میزان صادرات تعیین شده است.

وی در پاسخ توضیحات بهمن تجلی‌زاده، معاون فروش و بازاریابی فولاد خوزستان مبنی بر اینکه مبنای تولید فولاد خوزستان صادرات است،‌ بیان کرد: شرکت فولاد خوزستان یکی از بنگاه‌های موفق در تولید و صادرات کشور به شمار می‌آید،‌ از طرفی این شرکت در تامین نیازهای داخل همیشه پیش‌قدم است.

در بازدید از غرفه فولاد خوزستان عزت‌اله اکبری رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، دکتر سعدمحمدی را همراهی می‌کرد.

بهمن تجلی‌زاده، معاون فروش و بازاریابی این شرکت با بیان اینکه صادرات از محورهای اصلی فولاد خوزستان به شمار می‌آید، تصریح کرد: سیاست‌‌های این شرکت ایجاد توازن در بازار است. محصولات این شرکت در اقصی نقاط جهان مشتری دارد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.