رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیر فروش شرکت معدنی وصنعتی چادرملو درباره سند همکاری ایران و چین گفت: با سرمایه گذاری چین درصنعت فولاد ایران ، شاهد کیفیت محصولات ، ورود تکنولوژی و افزایش اشتغال خواهیم بود .


به گزارش معدن مدیا به نقل از فولادبان ، حامد عراقی گفت: چین از بزرگترین تولیدکنندگان فولاد جهان است و بالطبع از دانش، تکنولوژی و تخصص صنایع فولادی برخوردار است و ایران می‌تواند از این شرایط به نفع خود استفاده کند و گسترش روابط ایران و چین ۱۰۰درصد به نفع هر دو کشور خواهد بود.

وی با اشاره به یکی از بندهای این سند همکاری درباره سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت فولاد، گفت: طبق این سند همکاری چین می‌تواند در صنعت فولاد سرمایه‌گذاری کند و چنانچه این سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد کشور جذب شود تاثیر زیادی در میزان اشتغال، کیفیت محصولات و ورود تکنولوژی خواهد داشت.

مدیر فروش شرکت معدنی وصنعتی چادرملو تصریح کرد: سرمایه‌گذاری خارجی رشد اقتصادی کشور را شتاب خواهد داد و اگر سیاست‌های لحظه‌ای دولت بر این صنعت حاکم نباشد و ثبات تصمیم‌گیری بیشتر باشد، صنعت فولاد ایران گام‌های بلندتری را بسوی توسعه برخواهد داشت.

عراقی همچنین همکاری شرکت چادرملو با کشور چین را در حوزه تکنولوژی مهم خواند و گفت: شرکت صنعتی و معدنی چادرملو می‌تواند از چین برای بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید فولاد کمک بگیرد، هرچند کیفیت صنایع فولادی اروپا را ندارد اما در مقایسه با تکنولوژی‌های جدید اروپایی قیمت مناسب‌تری دارد و می‌تواند با کمک متخصصین داخلی، بومی سازی شود.

وی در پایان تاکید کرد: با همکاری و سرمایه‌گذاری چین در زمینه فولاد ایران، صنایع وابسته به فولاد مثل فروآلیاژ، مواد اولیه محصولات فولادی، ریخته‌گری و الکترودها همگی می‌توانند توسعه همه جانبه را تجربه کنند و سالیانه جلوی میلیونها دلار خروج ارز از ایران گرفته شود.

 

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.