رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از مراسم رونمایی از مرکز صدور گواهی الکترونیکی سلامت در گفت‌وگو با خبرنگاران، بیان کرد: عرضه محصولات فولادی در بورس شروع شده است، هفته گذشته عرضه خوبی داشتیم که مطمئناً تداوم خواهد داشت.


به گزارش معدن مدیا به نقل از معدن نیوز ، وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از مراسم رونمایی از مرکز صدور گواهی الکترونیکی سلامت در گفت‌وگو با خبرنگاران، بیان کرد: عرضه محصولات فولادی در بورس شروع شده است، هفته گذشته عرضه خوبی داشتیم که مطمئناً تداوم خواهد داشت.

علیرضا رزم حسینی با بیان این مطلب، افزود: بورس کالا و خدمات برای عرضه همه محصولات تولیدی فولادی است، در بورس دخالتی در حوزه قیمت ها نداریم بلکه جلوی رانت را می خواهیم بگیریم.

وی با تأکید بر اینکه با عرضه محصولات فولادی در بورس، مدیریت بازار را می‌خواهیم انجام دهیم، تصریح کرد: یکی از راه های مدیریت بازار این است که تولیدکنندگان موظف به عرضه محصولات خود در بورس شده اند.

وزیر صمت با اشاره به اینکه هر خریدار می تواند با حداقل ۲۰ تن کالا بخرد، ادامه داد: به دنبال معقول کردن و متعادل کردن قیمت های محصولات فولادی و تقویت تولید داخل هستیم و با عرضه در بورس قیمت‌ها نزولی شده است ، البته مازاد تولید داریم.

رزم حسینی همچنین تصریح کرد: زنجیره فولاد بر اساس قیمت‌های معقول توسط تشکل‌ها و مسئولین باید تعیین قیمت شود.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.