رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس سازمان صمت گیلان، مجتمع فولاد گیلان را اولین و بزرگ‌ترین صنعت فولادی خصوصی کشور معرفی کرد و گفت: با توسعه کارخانه فولاد گیلان زمینه اشتغال بیش از یک‌ هزار و ۵۰۰ نفر درمجموع به‌صورت مستقیم فراهم‌شده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فارس ، فرهاد دلق‌پوش امروز در حاشیه بازدید از مجتمع فولاد گیلان با بیان اینکه توسعه کارخانه‌های گیلان یکی از اهداف سازمان صمت در این استان است، اظهار داشت: گیلان دارای شهرک‌های صنعتی و کارخانه‌های بسیار زیادی است که برخی از این کارخانه‌ها به دلایلی توسعه آن متوقف‌ شده لذا یکی از اهداف دولت و سازمان صمت، توسعه کارخانه‌های گیلان است.

وی مجتمع فولاد گیلان را به عنوان اولین و بزرگ‌ترین صنعت فولادی خصوصی کشور معرفی و تصریح کرد: این شرکت بدون سرمایه‌گذاری دولتی توانسته است ورق‌های فولادی را به دو روش نورد سرد و گرم تولید و اخیرا هم با پوشش روی (گالوانیزه) ۵۰ درصد نیاز کشور را تامین کند.

رئیس سازمان صمت گیلان با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت بالقوه کارخانه‌های گیلان در ایجاد اشتغال استفاده شود، افزود: با توسعه کارخانه فولاد گیلان زمینه
اشتغال بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ نفر درمجموع به‌صورت مستقیم فراهم‌ کرده است.

دلق‌پوش با امیدواری نسبت به وسعت تولید ورق‌های گالوانیزه کارخانه فولاد گیلان، بیان کرد: طرح توسعه تولید ورق‌های گالوانیزه این شرکت با ایجاد اشتغال جدید به تعداد ۳۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و سرمایه‌گذاری بالغ بر و یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تا تیرماه ۱۴۰۰ راه‌اندازی می‌شود.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.