رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به منظورجذب نیروهای فنی در رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای، مهندسی ایمنی صنعتی، عمران، شیمی، صنایع، برق، مکانیک، متالوژی، IT و مدیریت بازرگانی صبح روز پنج شنبه ۲۱ مرداد ماه در دو حوزه آزمونی دانشگاه یزد با حضور ۵۴۳ نفر شرکت کننده با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی چادرملو، مهندس آذرین فر مدیر کل حوزه مدیرعامل، با اشاره به موفق برگزار شدن این آزمون از سوی مرکز آزمون های آزاد دانشگاه صنعتی شریف افزود: بعد از اعلام پذیرفته شدگان به میزان سه برابر ظرفیت مورد نیاز از سوی مجری برگزاری آزمون طی ۴۵ روز تا دو ماه مراحل مصاحبه تخصصی، گزینش و سایر مراحل انجام می گردد و ۶۰ نفر از پذیرفته شدگان نهایی پس از انجام معاینات پزشکی با انعقاد قرارداد مدت معین، فعالیت خود را در شرکت آغاز خواهند کرد.

مدیرکل حوزه مدیرعامل چادرملو همچنین درباره علت برگزاری آزمون توسط دانشگاه صنعتی شریف گفت: به دلیل رفع هر گونه شائبه، برگزاری این آزمون را بر عهده مرکز آزمون این دانشگاه به عنوان یک مرجع تخصصی قرار دادیم.

وی افزود: آزمون شامل پاسخ به سوالات دو دفترچه عمومی و تخصصی بود که داوطلبین می بایست در مدت ۱۳۰ دقیقه به سوالات پاسخ می دادند.

 

مطالعه‌ی بیشتر: