رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در جلسه شورای معاونین بر تامین پایدار مواد اولیه به شیوه‌های مختلف برای حفظ شرایط تولید تاکید کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از شرکت ذوب آهن اصفهان، منصور یزدی‌زاده در این جلسه، ضرورت تداوم و تسریع در اقدامات لازم جهت صرفه‌جویی یا کاهش مصرف آب را یادآور شد و اظهار داشت: لازم است در بخش‌های مختلف کارخانه به ویژه خط تولید، شیوه‌های مختلف کاهش مصرف آب بررسی شود و این امر به عنوان اولویت اصلی مدنظر باشد.

وی با اشاره به قطع برق در کشور و مشکلات ناشی از آن برای مردم گفت: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی تولید حداکثری برق را در نیروگاه‌های شرکت باید مد نظر داشته باشیم تا بتوانیم در این زمینه یاری‌‌رسان مردم باشیم.

مدیرعامل ذوب آهن در پایان، حفظ سلامت کارکنان در شرایط موج جدید شیوع بیماری کرونا را اولویت اصلی این مجتمع عظیم صنعتی دانست و افزود: بسترسازی جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توسعه دیگر اقدامات مربوط به مقابله با شیوع این بیماری، انجام اقدامات لازم برای واکسیناسیون سریع‌تر کارکنان و فراهم آوردن شرایط کاهش حضور کارکنان در محل کار بدون ایجاد وقفه در فرایندهای مختلف شرکت مواردی است که باید مدنظر کلیه مسئولین و کارکنان ذوب آهن اصفهان باشد.

مطالعه‌ی بیشتر: