رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز دوشنبه ۱۷ آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه ۱۴ آذر ماه، با افت ۲۳.۵ دلاری، به دو هزار و چهار دلار رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از معدن نیوز، همان‌طور که در نمودار بالا مشاهده می‌شود، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۱۷ آذر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه ۱۴ آذر ماه)، ۲۳٫۵ دلار افت داشت. به گونه‌ای که در جمعه ۱۴ آذر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۷ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و چهار دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۱۷ آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۰٫۵ درصد، معادل ۱۰٫۵ دلار کاهش داشته و از قیمت دو هزار و ۱۴ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن به دو هزار و چهار دلار به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۲۳ تن کاهش از یک میلیون و ۳۷۴ هزار و ۲۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۵۲۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.