جستجوبه گزارش معدن رسانه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رستم رنجبر معاون برنامه ریزی صندوق بازنشستگی فولاد کشور در  بافق گفت: با بهره برداری از پروژه‌های سنگ آهن مرکزی در سال آینده، حدود ۷۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار می‌شوند.

وی افزود: در این راستا حجم سرمایه گذاری شرکت نیز از ۵ هزار و ۷۰۰میلیارد تومان درسال ۹۴ به ۱۰هزار میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

معاون برنامه ریزی صندوق بازنشستگی فولاد کشور تصریح کرد: صندوق بازنشستگی فولاد دارای ۲۴سرمایه گذاری در شرکت‌های مختلف است که شرکت سنگ آهن مرکزی یکی از شرکت‌های بزرگ آن محسوب می‌شود.

رنجبر ادامه داد: شرکت سنگ آهن مرکزی طرح‌های توسعه‌ای دارد که در سال آینده به بهره برداری خواهند رسید که با این اقدام ظرفیتاشتغال و بازدهی شرکت بالاتر می‌شود.

وی همچنین در دیدار با فرماندار بافق با اشاره به سرمایه گذاری صندوق فولاد در طرح‌های سودآور گفت: باتوجه به پرداخت بخشی از بدهی‌ها از سوی این صندوق، در سال گذشته ۶۰۰میلیارد تومان پول نقد به سنگ آهن مرکزی تزریق شده است.

معاون برنامه ریزی صندوق بازنشستگی فولاد کشور افزود:کمک‌های صندوق بازنشستگی به علت این است که تعادل منافع شهرستان و بازنشستگان فولاد کشور حفظ شود.

مطالعه‌ی بیشتر:

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.